Masáže Jánaský

Máte-li zájem dozvědět se novinky či podrobnosti o masážních procedurách, kterými se zabývám, tak jste zde správně. Tento blog vám má poskytnout podrobný náhled do světa masáží a do služeb, které nabízím. Chci vám zde zprostředkovat zajímavosti, ale také novinky z oblasti wellness procedur.

Pokud se mne chcete dotázat na cokoliv z oblasti masáží či mé osoby, tak mne můžete kontaktovat pomocí informací, které naleznete na stránce s kontakty. Můžete také využít možnosti psaní komentářů pod články v blogu a vést tak diskusi na specifické téma, nebo si můžete rovnou jednu z procedur, které poskytuji objednat v sekci poukazy, kde si vyplníte a objednáte dárkový poukaz na masáž.

A pokud se vám zalíbí některý ze zde zveřejněných textů, tak ho můžete i sdílet s přáteli či veřejností.

Vzkazy:
ochrana
Odeslat vzkaz
Neděle
23.
listopad

Významné sportovní osobnosti

Kategorie: Informace k masážím, Komentáře: povoleny - 0

ALEŠ KOŠŤÁL svými sportovními výkony reprezentuje silový sport benčpres. Od roku 2007 reprezentuje v tomto sportu Českou republiku. V benčpresu byl třikrát mistrem ČR (2009, 2013, 2014).  

Je držitelem národního rekordu 232,5 kg z ME 2011 v Plzni a stříbrné medaile z ME 2014 v Lucembursku. Je členem organizace SK Olymp Fitness Nový Bor .

Mým stálým a spokojeným zákazníkem je mistr ČR FČST 2019 v mrtvém tahu ZDENĚK TYL.

MČR FČST 2019