Masáže Jánaský

Dovolte, abych stručně shrnul, co nabízím. Kromě klasické a sportovní masáže, která pomáhá při udržování tělesné a duševní kondice a při regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních a námaze, to je např.: Dornovu metodu, která je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta uvedou přesně do správné polohy. Breussovu masáž, kde jde o jemnou masáž zad v oblasti páteře, uvolňující tělesné i duševní bloky a regenerující meziobratlové ploténky. Masáže lávovými kameny, které vibrací a teplem ovlivňují energické dráhy v těle a uvolňují zatuhlé svaly. Baňkování, které jako detoxikační metoda dokáže uvolnit bolesti páteře, pohybového aparátu a příznivě ovlivnit funkci vnitřních orgánů. Kinesiotaping je metoda, která pomocí lepených pásek zbavuje svaly bolestivosti, urychluje jejich regeneraci a snižuje únavu a křeče.

Breussova masáž

Breussova masáž je jemnou, silně energetickou masáží zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické blokády. Je základem řešení mnoha problémů pohybového aparátu a klíčem k odstranění hlubokých psychických problémů. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené ploténky, opotřebované ploténky, pouze zdegenerované, které se masáží obnoví.

Breussovou masáží páteře se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla možnost opět nasát vodu. Masíruje se za studena vylisovaným třezalkovým olejem, který uvolňuje psychiku. Dochází k nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které z páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.

Breussova masáž je ideálním doplňkem Dornovy metody. Slouží pro uvolnění svalového napětí. Posunuté obratle mohou být vráceny do původního stavu již při ní. Může být použita jako samostatná, plnohodnotná masáž. Masáž je možno libovolně opakovat.

Indikace:

  • vhodná k vyrovnání celkové statiky organismu
  • uvolňuje psychické fyzické a energetické bloky
  • vyrovnává záda
  • dbá na správné postavení páteře
  • zmírňuje svalovou dysbalanci
  • uvolňuje meziobratlové ploténky

Kontraindikace:

Masáž je velmi jemná, nejsou známy kontraindikace.
Upozornění: u citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte!

Cena Breussovy masáže

Předpokládaný čas Cena
20 min 200 Kč

Doba masáží je orientační a může se lišit dle potřeby klienta.

V případě víkendových masáží v Úštěku se účtuje ke každé masáži přirážka 100Kč.

Možnost zakoupení permanentky:

Pernamentka na masáže v hodnotě
2.200 Kč 2.000 KčPlatnost permanentky je 6 měsíců. Je přenosná, na jednu permanentku může přijít i více osob jednotlivě.