Masáže Jánaský

Chcete udělat radost sobě nebo jiné osobě? Není nic lepšího než darovat něco zdraví prospěšného. A tak darujte poukaz na masáž! Na této stránce si můžete vyplnit a objednat dárkový poukaz na míru. Postup je jednoduchý. Do kolonky jméno napište jméno a příjmení toho, komu je poukaz určen. Vyplníte svůj email a vyberte hodnotu poukazu.

Po odeslání formuláře vám bude obratem zaslán email s aktivačním odkazem. Po kliknutí na odkaz se vám doručí váš dárkový poukaz k vytištění a platební údaje. Objednaný poukaz je možné zaplatit pouze převodem.

Všechny typy poukazů lze zakoupit též osobně, po předchozí telefonické domluvě se mnou, přímo v provozovně v ulici Pokratická 1853/71 v Litoměřicích nebo na Mírovém náměstí 47 v Úštěku.

Vyplňte jméno a příjmení osoby, které je poukaz určen (vaše jméno nebo jméno vámi obdarované osoby) a adresu, na kterou bude zaslán ověřovací email a email s poukazem.
Vyberte částku, na kterou chcete poukaz vystavit. Cena uvedená v závorce za konkrétní částkou je cena, kterou za váš poukaz zaplatíte.
Zašlete nám vyplněný poukaz a obratem obdržíte potvrzovací email.