Masáže Jánaský

Máte-li zájem dozvědět se novinky či podrobnosti o masážních procedurách, kterými se zabývám, tak jste zde správně. Tento blog vám má poskytnout podrobný náhled do světa masáží a do služeb, které nabízím. Chci vám zde zprostředkovat zajímavosti, ale také novinky z oblasti wellness procedur.

Pokud se mne chcete dotázat na cokoliv z oblasti masáží či mé osoby, tak mne můžete kontaktovat pomocí informací, které naleznete na stránce s kontakty. Můžete také využít možnosti psaní komentářů pod články v blogu a vést tak diskusi na specifické téma, nebo si můžete rovnou jednu z procedur, které poskytuji objednat v sekci poukazy, kde si vyplníte a objednáte dárkový poukaz na masáž.

A pokud se vám zalíbí některý ze zde zveřejněných textů, tak ho můžete i sdílet s přáteli či veřejností.

Úterý
18.
listopad
Kategorie: Informace k masážím, Komentáře: povoleny - 0
Nabídky pro firmy a členy Klubu pevného zdraví (VZP)

Kromě cenově zvýhodněných dárkových poukazů, které si můžete v sekci poukazy snadno vygenerovat, nabízím také další benefity a akce. Firmy si mohou objednat masáže pro své zaměstnance a získat u mne značnou množstevní slevu. Jednotlivé osoby mohou zase využít výhod, které jim poskytuje jejich zdravotní pojišťovna (v tomto případě VZP) a mít masáž i zcela zdarma. ...číst dál.

Středa
31.
srpen
Kategorie: Informace k masážím, Komentáře: povoleny - 0
Co je dobré vědět před návštěvou maséra

Je několik věcí, které by měl člověk znát před tím, než půjde na masáž. Jsou zde faktory, které mají vliv na účinek masáže a na její výsledek. Rozhodně není dobré navštívit maséra v případě, že na člověka působí alkohol a jiné omamné látky nebo pokud je užil nedlouho před masáží. Jsou zde také další věci, kterých bychom se měli vyvarovat po masáži apod. Na některé z těchto důležitých věcí se podíváme nyní podrobněji. ...číst dál.